SZKOLENIE on-line

Szkolenie "Profesjonalna organizacja sportowa" to pierwszy tego typu kompleksowy kurs on-line, przygotowany z myślą o organizacjach sportowych. Jesteś członkiem/nią jednej z nich? Chcesz jej pomóc rozwinąć skrzydła? Zaproś swoje współpracowniczki i współpracowników do przejścia szkolenia w wygodnym dla nich miejscu i czasie. A może dopiero myślisz o pracy w sporcie? To szkolenie jest również dla Ciebie. I co ważne, jest ono dostępne całkowicie za darmo.

Szkolenie podzielone zostało na cztery interaktywne moduły. Pierwszy ma na celu zachęcenie Was do spojrzenia na Wasze organizacje niejako "z zewnątrz". Dowiecie się z niego czym jest diagnoza środowiska lokalnego, do czego się przydaje oraz jak dotrzeć do nowych odbiorców i nowych źródeł finansowania Waszych usług.

Drugi moduł pomoże Wam w zidentyfikowaniu zasobów organizacji oraz brakujących elementów potrzebnych do dalszego rozwoju. Moduł trzeci pozwoli Wam m.in. na spojrzenie na swoją organizację jak na "społeczny biznes" — przez pryzmat budowania produktów i usług. Natomiast w module czwartym pokażemy Wam jak zbudować autorską strategię rozwoju.

Końcowym efektem kursu będzie nakreślenie strategii działań dla Twojej organizacji — tej obecnej lub tej, którą dopiero masz w planach!

Aby wziąć udział w szkoleniu on-line należy wpisać hasło: gAy4breD

 

Czego się nauczysz:

kulki1
kulki2
kulki3